לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

או חייגו
*2173

אודותינו

המשרד נוסד בשנת 1976 על ידי עו"ד הרצל יצחק. עו"ד יצחק עסק ועוסק עד היום בתביעות פיצויים של נפגעי תאונות דרכים ובעל ניסיון של כ- 37 שנים בייצוג אלפי לקוחות בתביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים. בשנת 2000 חבר אל עו"ד הרצל יצחק, בנו, עו"ד איתי יצחק. עו"ד איתי יצחק נחשף לעובדה שאנשים מואשמים בבתי המשפט לתעבורה בביצוע עבירות ואינם מודעים לזכויותיהם הבסיסיות, מגיעים להסדרי טיעון מקפחים כשהם לא מיוצגים בכלל או מיוצגים על ידי עו"ד שאינו מתמחה בתחום. עו"ד איתי יצחק נטל  את המושכות והחל לחקור ולהתמחות בתחום התעבורה. ההצלחות לא איחרו מלהגיע ועו"ד איתי יצחק התמחה ומתמחה מאז בתחום דיני התעבורה על כל רבדיו. עו"ד איתי יצחק ייצג מאז מאות רבות של לקוחות מרוצים והגיע להישגים חסרי תקדים. 


מתי לפנות לעורך דין תעבורה?

בכל פעם שקיבלתם דו"ח משוטר או הזמנה למשפט רצוי ואף חובה להתייעץ עם עו"ד שמתמחה בתחום. הסיבה לכך נעוצה בשיטת הניקוד שעל פיה בעת צבירת ניקוד מסוים, מחוייב נהג לבצע קורסי נהיגה נכונה ובצבירת 36 נקודות, נשלל רישיון הנהיגה לתקופה של 3 חודשים והנהג מחוייב במבחן תיאורייה כתנאי לחידוש הרישיון. מרבית עבירות התעבורה נושאות בצידן נקודות ועל כן תשלום הדו"ח, באופן אוטומטי, מביא לרישום נקודות במרשם של הנהג שקיבל את הדו"ח המתנהל במשרד הרישוי. אותו דו"ח חגורה של 250 ש"ח שבצידו רישום של 6 נקודות יכול לפתע להפעיל את פסילת הרישיון לתקופה של 3 חודשים והתניית חידושו במבחן תיאורייה. להיוועצות בעו"ד המתמחה בתחום חשיבות עליונה בטרם תשלום הדו"ח, שכן עו"ד המתמחה בתחום ידאג לבדוק את מצב הנקודות של הנהג במשרד הרישוי ויפעל ככל שניתן להמרת הדו"ח בעבירה שאין בצידה ניקוד, דבר שיציל את הנהג מפסילת רישיונו לתקופה של 3 חודשים.


נהיגה בשכרות: החוק מאוד מחמיר בכל הנוגע לנהיגה בשכרות. טיפה קטנה של אלכוהול ובדיקה לא נכונה של הינשוף ואתם עלולים למצוא את עצמכם בדרך הביתה במונית, הרכב ייגרר, והרישיון שלכם יישלל למינימום שנתיים. עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יוכל לחלץ אתכם מפסילה ארוכה, מהצורך לעבור את התהליך של הוצאת רישיון מחדש (טסט ותיאורייה), מהצורך להבדק על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים כתנאי לחידוש הרישיון ומסנקציות נוספות.

הפקרה: החוק מחייב את כלל הנהגים לקחת אחריות על כל נזק שנגרם כתוצאה מהנהיגה שלהם. במקרה של הפקרה מוטלים כיום עונשי מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח ועונשי פסילת רישיון של תקופות שלא פוחתות מ- 3 שנים. עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יוכל להוכיח את חפותכם ולהקל את העונש באופן משמעותי.

מהירות מופרזת: החוק מחמיר מאוד בכל מה שקשור לנהיגה במהירות. מצלמות תעבורה ואקדחי לייזר נועדו כדי לאכוף את החוק. יחד עם זאת טעויות יכולות לקרות. עורך דין תעבורה יסייע להוכיח את חפותכם במידה שיש ספק שלא נהגתם על פי המהירות המותרת.

אי ציות לשוטר: שוטרים מאוד רגישים לכך, אך לעיתים קשה לראות אותם. עורך דין תעבורה יוכל לסייע לכם להוכיח שלא צייתתם לשוטר בין היתר מכיוון שלא ראיתם אותו.

פסילה בגין כושר נהיגה לקוי (פסילה רפואית): לעיתים משרד התחבורה מגביל נהגים מלנהוג בשל לקות רפואית. ניתן לערער על החלטות אלו וברוב המקרים גם הפסיקה תהיה לטובתכם. אל תוותרו על החופש שלכם לנהוג.
 

פסילה מנהלית בידי קצין משטרה: לקצין משטרה הסמכות לפסול את רישיונכם בטרם נשפטתם בבית משפט. לבית המשפט לתעבורה הסמכות לפקח על החלטותיו של קצין המשטרה ולבטל את החלטתו במקרים מסויימים.


משרדנו ייצג ומייצג נאשמים בתיקי תעבורה החל מגרימת תאונות, נהיגה בשכרות, הפקרה, מהירות מופרזת, אי ציות לשוטר וכלה בגרימת מוות ברשלנות. כמו כן, עוסק המשרד בבקשות לביטול פסילה מנהלית ופסילה בגין כושר נהיגה לקוי (פסילה רפואית) וייצוג בפני המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

השירות הניתן הינו מקצועי תוך מתן דגש על שירות אישי לכל לקוח. למשרד מענה טלפוני 24 שעות ביממה ובשלוש השנים האחרונות הינו משרד ללא נייר עם מערכת סריקה מלאה של כל התיקים ומעקב אלקטרוני על כל תיק

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים