נהיגה במהירות מופרזת

בנהיגה במהירות מופרזת של בין 25 קמ”ש ועד 40 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח בין עירוני, יקבל נהג קנס כספי של 750 ₪ וייזקפו לחובתו 8 נק’. עם תשלום הודעת הקנס ו/או בחלוף 90 ימים מיום שניתנה, ייזקפו הנקודות לחובתו של הנהג במרשם המתנהל במשרד הרישוי.

בנהיגה במהירות של בין 40 קמ”ש ועד 50 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח בין עירוני יקבל נהג קנס כספי של 1,500 ₪ וייזקפו לחובתו 10 נק’. עם תשלום הודעת הקנס ו/או בחלוף 90 ימים מיום שניתנה, ייזקפו הנקודות לחובתו של הנהג במרשם המתנהל במשרד הרישוי.

בנהיגה במהירות מופרזת של  50 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח בין עירוני, יקבל נהג הזמנה לבית המשפט וקצין משטרה רשאי להורות על פסילת רישיון הנהיגה שלו לתקופה של 30 יום.  ככל שחריגת המהירות גבוהה יותר, כך הענישה בבית המשפט תהיה חמורה יותר.

בנהיגה במהירות מופרזת של בין 20 קמ”ש ועד 30 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח עירוני, יקבל נהג קנס כספי של 750 ₪ וייזקפו לחובתו 8 נק’. עם תשלום הודעת הקנס ו/או בחלוף 90 ימים מיום שניתנה, ייזקפו הנקודות לחובתו של הנהג במרשם המתנהל במשרד הרישוי.

בנהיגה במהירות של בין 30 קמ”ש ועד 40 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח עירוני יקבל נהג קנס כספי של 1,500 ₪ וייזקפו לחובתו 10 נק’. עם תשלום הודעת הקנס ו/או בחלוף 90 ימים מיום שניתנה, ייזקפו הנקודות לחובתו של הנהג במרשם המתנהל במשרד הרישוי.

בנהיגה במהירות מופרזת של 40 קמ”ש מעבר למהירות המותרת בשטח עירוני, יקבל נהג הזמנה לבית המשפט וקצין משטרה רשאי להורות על פסילת רישיון הנהיגה שלו לתקופה של 30 יום.  ככל שחריגת המהירות גבוהה יותר, כך הענישה בבית המשפט תהיה חמורה יותר.

עורך דין איתי יצחק וצוות משרדו מעניקים ייעוץ וליווי משלב רישום ההזמנה למשפט ועד תום ההליך המשפטי.

במקרים רבים ניתן למחוק את הנקודות הנלוות לעבירה ולהימנע מפסילות של משרד הרישוי ו/או קורסי נהיגה מונעת בגין צבירת נקודות.

Call Now Button