עורך דין תעבורה באשדוד

עורך דין תעבורה באשדוד

משרד עורכי דין לתעבורה ותאונות דרכים באשדוד אנו מעניקים ייעוץ וייצוג משפטי לעצורים בתיקי תעבורה ואנו מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי ההליך המשפטי.

עורך דין תעבורה אשדוד

עורכי דין לתעבורה באשדוד

בחירה נכונה של עו”ד כבר בשלב הראשוני של הטיפול במקרה חשוב וקריטי לעתיד התיק, עורך דין תעבורה איתי יצחק, בעברו יו”ר ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין במחוז דרום. כיום בעצמו מייצג בתחום דיני תעבורה על כל רבדיו החל מעבירות של קלות כמו מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה ועד לתאונות קטלניות ועוד המון, כדאי לקחת עורך דין מומחה לתעבורה מהעיר אשדוד ולא להסתמך על עורך דין המתמחה בתחום משפטי אחר גם אם מדובר בחבר או מכר, או שהמחיר מפתה. העובדה הפשוטה היא שהיום נושא התעבורה עלה לכותרות.

בית הדין רואה בחומרה עבירות תנועה ולא מקל ראש.
עורך דין תעבורה באשדוד מכיר את הנושא לעומק, הוא מכיר את כל החוקים ואת כל העקרונות, את כל הנושאים החמקמקים ואת כל הטריקים.

עורך דין לדיני תעבורה באשדוד

עורכי דין לדיני תעבורה בעיר אשדוד

מצאתם את עצמכם מוזמנים לשימוע בבית דין תעבורה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להצטייד בעורך דין תעבורה באשדוד מנוסה ומקצועי, בעל מוניטין מוכר וחיובי והיסטוריה עשירה ומוצלחת בבית המשפט, עורך דין תעבורה מלווה את הנהג ומייעץ לו בכל שלב, מומלץ לשכור עורך דין תעבורה בשלב מוקדם כדי להימנע מטעויות בהתנהלות מול המשטרה ומול בית המשפט עוסק בתחומים כגון: מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, פסילת רישיון הנהג, החרמת הרכב בו נהג, צבירת נקודות במסגרת עבירות תנועה, נהיגה ללא ביטוח על הרכב. עורך דין תעבורה יכול לגרום לביטול כתב האישום או להקלה בעונש, בחלק מהמקרים עורך הדין מגיע להסדר טיעון והנהג לא מגיע כלל לבית משפט.

עורך דין נהיגה בשכרות בעיר אשדוד

נהג אשר קיימות כנגדו ראיות לכאורה כי נסע תחת השפעת אלכוהול על פי בדיקת הינשוף יוזמן לשימוע אצל קצין משטרה, לקצין המשטרה יש סמכות לשלול את רישיון הנהיגה לפרק זמן מוגבל, באופן מיידי ועוד לפני הגשת כתב האישום, זאת במטרה למנוע מהנהג אשר עלול לסכן את הציבור לחזור לכביש עד שתתברר אשמתו בבית המשפט.
נתפסת על נהיגה בשכרות? עשיתם בדיקת ינשוף ויצא בדיקה לא תקינה? אל חשש יש מה לעשות, ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה באשדוד, ובפרט בדיני נהיגה בשכרות, יכול להביא במקרים רבים לביטולו של האישום או לענישה קלה בגין העבירה.

שלילת רישיון נהיגה באשדוד

שלילת רישיון נהיגה באשדוד יכול שתיעשה על ידי שוטר או קצין משטרה אשר יחליט על שלילת רישיון נהיגה  של נהג שעבר עבירה על חוקי התעבורה או עבירה שכתוצאה ממנה אירעה תאונת דרכים בה נהרג או נחבל אדם או ניזוק רכוש. למעשה השוטר נותן לנהג צו פסילת רישיון נהיגה ללא החלטה של בית משפט, על מנת שקצין משטרה יחליט על שלילת רישיון נהיגה חייב להיות לו יסוד להניח כי יוגש כתב אישום כנגד הנהג מאשדוד שעבר את העבירה.

 

עורך דין משטרת התנועה אשדוד

נהג שנתפס נוהג בשכרות על-פי בדיקת “ינשוף” או סירב לבדיקה חשוב מאוד שיבקש את שירותיו של עורך דין תעבורה באשדוד גם אם נראה שאין בכך צורך, באמצעות ייצוג מקצועי העונש שיוטל על הנהג יהיה קל מאשר במקרה  של ייצוג עצמי, תפקידו של  עו”ד תעבורה באשדוד הוא לעמוד לצידו של הנתבע לאורך כל הדרך, עו”ד תעבורה מיומן ידע להשתמש במהלכים שונים כדי להקל את עונשו של הנאשם ולהטות את כף המאזניים לטובתו של הנאשם.

Call Now Button